This is a placeholder text
Group text
Pedigree for
CARRERA za III.mostami
63029
SVV2, ZVV1 2X VA1 (SK) Garp z Lintichu SVV2, ZVV1 SUCHNO/55306/07 (CMKU/70203-08/07/09) | SVV2, SCHH2 2 X VA1 (SK) Canses vom Suentelstein SVV2, SCHH2 SZ/2161577 VA 1 Slowakiet 2008 - SV Richter Heinz Scheerer : . Velký, silný, výrazná hlava, vysoký kohútik, pevný chrbát, dobrá poloha a dlzka krízov, vpredu dobre, vzadu velmi dobre zauhlený, dobré pomery hrudníka, rovný front, priamy náslap konèatín, výdatné chody. . VA 1 Slowakiet 2007 - SV Richter Frank Goldlust : . Viac ako stredne velký, stredne silný, obzvlást suchý a pevný, velmi dobrá stavba tela, dobrá hlava a výraz, vysoký kohútik, dobrá chrbtová línia, kríze dobre polozené, velmi dobré uhlenie konèatín, vyrovnané pomery hrudníka, korektný front, vzadu uzsí náslap konèatín, pohyb plynulý, priestranný s výdatným záberom. ......................................... VA 1 Slowakia 2008 - SV Richter Heinz Scheerer: . A large, strong, strong head, high withers, firm back, good location and length of the crisis, front right, rear very good angulation, good chest proportions, straight front, straight tread extremities, profuse courses. . Slowakia VA 1 2007 - SV Richter Frank Goldlust: . Over medium-high, moderate, especially dry and firm, very good physique, good head and expression, high withers, good topline, crisis well situated, very good extremities angulation, balanced chest proportions, correct front, rear tread the narrow extremities, movement smooth, roomy and powerful thrust. | SCHH3, IPO3 2X VA1(CN) Nicos vom Leithawald SCHH3, IPO3 SZ/2117768 | SCHH3, FH 2x VA1 Yasko vom Farbenspiel SCHH3, FH SZ/2010154 (AKC DN10902401 10-05) | SchH3 VA1 BSZS 2001 Ursus von Batu SchH3 SZ/1932624 | SCHH3 VA1(I) Hobby vom Gletschertopf SCHH3 SZ/1859356 |
SCHH2 V Verena von Batu SCHH2 SZ/1834230 | |||||
SCHH3 VA1 Connie vom Farbenspiel SCHH3 SZ/1903611 | SCHH3, ÉLITE A V1 Eros von der Luisenstraße SCHH3, ÉLITE A SZ/1823810 | ||||
SCHH2 V Daggi vom Farbenspiel SCHH2 SZ/1776909 | |||||
SCHH3, IPO3 VA6(A) Rita vom Leithawald SCHH3, IPO3 SZ/2055761 | SCHH3, IPO3 V1 VA(A+CN) Hoss vom Lärchenhain SCHH3, IPO3 SZ/1996729 | SCHH3 VA2(A) V15 Dorijan vom Yohaness Berg SCHH3 HR/13951 (SZ1940816) | |||
SCHH3, IPO3, FH1 V Tina von Arminius SCHH3, IPO3, FH1 SZ/1864989 | |||||
SCHH2 V Dolli vom Hawelkaweg SCHH2 SZ/1899218 | SchH3 V Gundo vom Haus Lach SchH3 SZ/1829595 | ||||
SchH1 V Nanda aus dem Hause Kräftner SchH1 SZ/1844566 | |||||
SCHH3 V19 BSZS 2005 Rimini Suentelstein SCHH3 SZ/2112649 | SCHH3 V Viktor von der Freiheit Westerholt SCHH3 SZ/2050831 | SchH3 VA Mack von Aducht SchH3 SZ/1995026 | SCHH3, FH 2X VA1 Rikkor von Bad-Boll SCHH3, FH SZ/1919865 | ||
SCHH3, IPO3, FH V Quale aus Wattenscheid SCHH3, IPO3, FH SZ/1806877 | |||||
SCHH1 V Jolly von der Freiheit Westerholt SCHH1 SZ/1974266 | SCHH3, FH VA10 Scott von Deodatus SCHH3, FH SZ/1925848 | ||||
SchH1 V Xanni von der Wienerau SchH1 SZ/1771077 | |||||
SCHH2 VA3 (S) SSV Isa vom Suentelstein SCHH2 SZ/2055731 | SCHH3, IPO3 V1 VA(A+CN) Hoss vom Lärchenhain SCHH3, IPO3 SZ/1996729 | SCHH3 VA2(A) V15 Dorijan vom Yohaness Berg SCHH3 HR/13951 (SZ1940816) | |||
SCHH3, IPO3, FH1 V Tina von Arminius SCHH3, IPO3, FH1 SZ/1864989 | |||||
SCHH 2 V Daffie vom Suentelstein SCHH 2 SZ/1965929 | SCHH3, IPO2 VA3(F) V16 (BSZS) Gabin du Beffroi Artesien SCHH3, IPO2 LOF/407242 (SZ 1937168) | ||||
SchH1 Walla von der Freiheit Westerholt SchH1 SZ/1852928 | |||||
SCHH1 V Galia Almett SCHH1 CMKU/44624 | SCHH3 V Miko vom Alexyrvo Hof SCHH3 NHSB/2155833 (SZ 2065270) | SchH3 VA1 BSZS 2001 Ursus von Batu SchH3 SZ/1932624 | SCHH3 VA1(I) Hobby vom Gletschertopf SCHH3 SZ/1859356 | SCHH3, FH VA1 Jeck vom Noricum SCHH3, FH SZ/1705812 | |
SCHH1 V Quitta von der Ehrenfeste SCHH1 SZ/1773647 | |||||
SCHH2 V Verena von Batu SCHH2 SZ/1834230 | SchH3 VA1 Zamb von der Wienerau SchH3 SZ/1696277 | ||||
SCHH2 V Maxi von Batu SCHH2 SZ/1736991 | |||||
SchH3 VA12 Fygi vom Alexyrvo Hof SchH3 NHSB/1990639 | SCHH3 2X VA2 Karly von Arminius SCHH3 SZ/1829910 | SCHH3 VA1 Kimon van Dan Alhedy's Hoeve SCHH3 NHSB/1682784 (SZ 1788156) | |||
SCHH3 VA5(I) Marit vom Wildsteiger Land SCHH3 SZ/1737627 | |||||
VH1 V Xela vom Alexyrvo Hof VH1 SZ/1984880 | SchH3 V1 Karo vom Adelplatz SchH3 SZ/9007773 | ||||
VH1 Ulme vom Alexyrvo Hof VH1 SZ/9007772 | |||||
IPO1 V Roxy z Lintichu IPO1 HPK/35804/99 (CMKU/4273-01/99/0 | SCHH3 V Baru von Haus Yü SCHH3 SZ/1972084 | SCHH3 VA4 Natz vom Steigerhof SCHH3 SZ/1841632 | SCHH3 V Nutz vom Mönchberg SCHH3 SZ/1764053 | ||
SchH1 V Paola von der Murrenhütte SchH1 SZ/1761643 | |||||
SCHH2 SG4 Nina von Tronje SCHH2 SZ/1879423 | SCHH3 VA1 Kimon van Dan Alhedy's Hoeve SCHH3 NHSB/1682784 (SZ 1788156) | ||||
SchH2 VA4 Xena vom Wildsteiger Land SchH2 SZ/1772410 | |||||
SVV1 Ultra z Lintichu SVV1 SUCHI/31292 | SCHH3 V Torro vom Steigerhof SCHH3 SZ/1914408 | SCHH3 VA4 Natz vom Steigerhof SCHH3 SZ/1841632 | |||
SchH3 V2 1994 (BSZS) Malta vom Steigerhof SchH3 SZ/1796184 | |||||
Ida z Lintichu SUCHN/26285 | SchH3 VA1 BSZS 1997 Lasso vom Neuen Berg SchH3 SZ/1820256 (AKC DL71755501) | ||||
IPO1 V Maja von der Holzheimer IPO1 SZ/1833178 (HPK 24511/92/94) | |||||
IPO1 V Diana von der kleinen Birke IPO1 SZ/2104352 | SCHH3, FH 2x VA1 Yasko vom Farbenspiel SCHH3, FH SZ/2010154 (AKC DN10902401 10-05) Groß, kräftig, typ- und ausdrucksvoll. Hoher Widerrist, fester Rücken, Kruppe von sehr guter Lage und Länge. Sehr harmonische Ober- und unterlinie, vorne und hinten sehr gut gewinkelt, normale Brust. Korrekte Front. Geradetretend werden bei kraftvollem Nachschub und freiem Vortritt raumschaffende Gänge gezeigt. TSB ausgeprägt; läßt ab. V. Rüdenhafte Gesamterscheinung mit sehr gutem Ausdruck. VI. Geeignet zur Verbesserung von Typ und Ausdruck und Gebäudeverhältnisse. WA 2002: Der amtierende Zuchtsieger wird sehr frisch und temperamentvoll in ausgezeichneter Verfassung vorgestellt. | SchH3 VA1 BSZS 2001 Ursus von Batu SchH3 SZ/1932624 | SCHH3 VA1(I) Hobby vom Gletschertopf SCHH3 SZ/1859356 | SCHH3, FH VA1 Jeck vom Noricum SCHH3, FH SZ/1705812 | SCHH3, FH VA6 Odin von Tannenmeise SCHH3, FH NHSB/1374024 (SZ 1655056) |
SchH3 V Anett vom Noricum SchH3 SZ/1624738 | |||||
SCHH1 V Quitta von der Ehrenfeste SCHH1 SZ/1773647 | SCHH3 VA4 Mark vom Haus Beck SCHH3 SZ/1669141 | ||||
SchH3 V Ines von der Ehrenfeste SchH3 SZ/1698518 | |||||
SCHH2 V Verena von Batu SCHH2 SZ/1834230 | SchH3 VA1 Zamb von der Wienerau SchH3 SZ/1696277 | SCHH3, FH VA6 Odin von Tannenmeise SCHH3, FH NHSB/1374024 (SZ 1655056) | |||
SCHH3 VA10 Ica von der Wienerau SCHH3 SZ/1518782 | |||||
SCHH2 V Maxi von Batu SCHH2 SZ/1736991 | SchH3, FH V Cello von der Römerau SchH3, FH SZ/1633408 | ||||
SCHH3 V4 Zilli von Batu SCHH3 SZ/1661931 | |||||
SCHH3 VA1 Connie vom Farbenspiel SCHH3 SZ/1903611 | SCHH3, ÉLITE A V1 Eros von der Luisenstraße SCHH3, ÉLITE A SZ/1823810 | SchH3, FH V Cello von der Römerau SchH3, FH SZ/1633408 | SCHH3, IPO3, FH VA2 Natz vom Hasenborn SCHH3, IPO3, FH SZ/1537382 | ||
SchH1 V Quana von Arminius SchH1 SZ/1547138 | |||||
SCHH3 FH V Anka von der Bertenau SCHH3 FH SZ/1673856 | SchH3 V Zorro vom Lärchenhain SchH3 SZ/1581345 | ||||
SchH1 V Ira aus dem Heckhausen-Zwinger SchH1 SZ/1596018 | |||||
SCHH2 V Daggi vom Farbenspiel SCHH2 SZ/1776909 | SCHH3, FH V Bac vom Hühnegrab SCHH3, FH SZ/1718978 | SCHH3, FH VA6 Odin von Tannenmeise SCHH3, FH NHSB/1374024 (SZ 1655056) | |||
SchH1 V Moni vom Hühnegrab SchH1 SZ/1556371 | |||||
SCHH2 V Ledi von der Luisenstraße SCHH2 SZ/1715007 | SchH3, FH V Cello von der Römerau SchH3, FH SZ/1633408 | ||||
SchH2 V Kissi vom Farbenspiel SchH2 SZ/1637829 | |||||
SCHH1 V Quina vom Poxdorfer-Tannenhof SCHH1 SZ/2054826 Groß, kräftig, mit sehr gutem Ausdruck und Gepräge, gute Oberlinie und Kruppe, sehr gute Winkelung der Vor- und Hinterhand, gerade Front, kraftvolle Gänge mit freiem Vortritt. TSB ausgeprägt; läßt ab. V. Sehr typvolle Hündin mit korrektem Aufbau und Gebäudeverhältnis. | SCHH3 VA1 ITA Don di Casa Nobili (1997) SCHH3 LOI/98/21635 (SZ2032324) | SCHH3, IPO1 VA2(I) Arek dell' Isolotto SCHH3, IPO1 GT/485673 | SCHH3 VA4 Mark vom Haus Beck SCHH3 SZ/1669141 | SchH3 VA7 Fedor von Arminius SchH3 SZ/1592045 | |
SchH2 V Quina von Arminius SchH2 SZ/1547140 | |||||
SCHH2 Wenke del Gupo SCHH2 GT/427952 | SCHH3, FH 2X VA1 Uran vom Wildsteiger Land SCHH3, FH SZ/1526684 | ||||
SCHH1 V Fendy del Gupo SCHH1 GT/427951 | |||||
SCHH1 V Ossy di Casa Nobili SCHH1 LOI/581649 | SCHH3 V Cicko von der Wagnerzunft SCHH3 SZ/1761386 | SchH3, FH V Cello von der Römerau SchH3, FH SZ/1633408 | |||
SchH2 V Eika vom Ziegelhof SchH2 SZ/1564883 | |||||
SCHH1 Ulanda von der Wienerau SCHH1 SZ/1817017 | SCHH3, IPO3, FH VA3 Hoss vom Hasenborn SCHH3, IPO3, FH SZ/1753395 (KCSB 1869CN) | ||||
SCHH2 V Tiana von der Wienerau SCHH2 SZ/1680931 | |||||
SCHH1 Eila vom Wildsteiger Land SCHH1 SZ/1987359 | SchH2 Greif vom Wildsteiger Land SchH2 SZ/1810102 | SCHH3, FH VA1 Jeck vom Noricum SCHH3, FH SZ/1705812 | SCHH3, FH VA6 Odin von Tannenmeise SCHH3, FH NHSB/1374024 (SZ 1655056) | ||
SchH3 V Anett vom Noricum SchH3 SZ/1624738 | |||||
SchH1 V Karmen vom Murrtal SchH1 SZ/1725635 | SCHH3, FH 2X VA1 Uran vom Wildsteiger Land SCHH3, FH SZ/1526684 | ||||
SCHH3, FH, IPO3 Ayke vom Murrtal SCHH3, FH, IPO3 SZ/1578940 | |||||
SchH1 V Xieni vom Wildsteiger Land SchH1 SZ/1772412 | SCHH3, FH VA5 Yago vom Wildsteiger Land SCHH3, FH SZ/1702119 | SCHH3, FH VA1 Eiko vom Kirschental SCHH3, FH SZ/1607402 | |||
SchH2 V Quina von Arminius SchH2 SZ/1547140 | |||||
SchH1 V Gina vom Finkenschlag SchH1 SZ/1635172 | SCHH3, IPO3, FH V1 Dando aus Nordrheinland SCHH3, IPO3, FH SZ/1549594 | ||||
SchH1 V Illa von Pe-Je-Stolz SchH1 SZ/1631681 |
Printer friendly
Opens in a new window
Contact information Disclaimer Privacy Statement Copyright Information Terms of Service Cookie policy ↑ Back to top